UnioGame
Pentru a vedea continutul Forumului trebuie sa te inregistrezi !
Multumim.
Cautam Administratori,Super-Moderatori,Moderatori si Designeri , pentru detalii vizitati Sectiunea Anunturi ale Forumului.

Pentru mai multe informatii add madalinadrian76@yahoo.com
UnioGame
Pentru a vedea continutul Forumului trebuie sa te inregistrezi !
Multumim.
Cautam Administratori,Super-Moderatori,Moderatori si Designeri , pentru detalii vizitati Sectiunea Anunturi ale Forumului.

Pentru mai multe informatii add madalinadrian76@yahoo.com


HostName: Alpha RPG | /bonus | Oferim Helper/Lider - 30 ON! Address: 93.119.26.46:7777
 
Caut Staff si dau grade !

Distribuiţi|

Revizuire simpla: UnioGame

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Tudo
Fondator
Tudo


Rank: Fondator
Mesaje : 584
Varsta : 27
Localizare : Tandarei Jud.Ialomita
Stare de spirit : Happy

EVIL.SYTES.NET
Connect EVIL.SYTES.NET: Revizuire simpla: UnioGame Empty
MesajSubiect: Revizuire simpla: UnioGame Revizuire simpla: UnioGame EmptyDum Apr 07, 2013 11:21 am


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Primele impresii:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Aspectul general al forumului:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Activitate si statistici:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Staff-ul si grupurile forumului:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Originalitate si calitate:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Organizarea forumurilor si a categoriilor:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Modul de scriere in limba romana:

Concluzii:

  • Inca de cand am intrat pe forum am fost transferat in inima gaming-ului. Imi place foarte mult tema aleasa si i se potriveste de minune unui forum de gaming. Ar fi in regula sa mai reduceti putin din efectul shadow la hover pentru ca este foarte greu de citit.. Aveti un mic bug la tema: La hover nu se intampla nimic la imaginile si la numarul forumurilor si mesajelor dar atunci cand iei cursorul din acea zona opacitatea este una foarte mica. Logo-ul ar fi putut fi unul mai bine ales, cu niste culori mai potrivite pentru culoarea principala a forumului. Nici cu activitatea nu stati prea bine, tinand cont ca aveti 74 vizitatori (la ora 21:30) si doar 5 membri inregistrati. Se pare ca vizitatorii nu sunt atrasi de continutul forumului !


Mult succes cu forumul ! cheers

Nota finala a forumului: 7.71


Ce parere aveti...???


Ultima editare efectuata de catre Madutzu in Lun Apr 08, 2013 9:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://board.uniogame.com
SoDivine**
User Activ
SoDivine**


Rank: User Activ
Mesaje : 91
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : Happy :D
Revizuire simpla: UnioGame Empty
MesajSubiect: Re: Revizuire simpla: UnioGame Revizuire simpla: UnioGame EmptyDum Apr 07, 2013 2:00 pm

E bun..dar se putea si mai bine sa recunoastem Smile
Sus In jos
kê¢ôøьãe [;x]
User Activ
kê¢ôøьãe [;x]


Rank: User Activ
Mesaje : 133
Localizare : Caracal
Stare de spirit : Happpyy :*

EVIL.SYTES.NET
Connect EVIL.SYTES.NET: Cautam Donatori ! Cine vrea add madalinadrian76 ! Dam admine celor care doneaza minim 3 Euro .Revizuire simpla: UnioGame Empty
MesajSubiect: Re: Revizuire simpla: UnioGame Revizuire simpla: UnioGame EmptyVin Apr 12, 2013 11:05 am

Forumul e superb / staff de treaba/ posturii folositoare / Nota 10/10
Sus In jos
Continut sponsorizat


Rank:
Revizuire simpla: UnioGame Empty
MesajSubiect: Re: Revizuire simpla: UnioGame Revizuire simpla: UnioGame Empty

Sus In jos

Revizuire simpla: UnioGame

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cadou UnioGame
t Parerea Tuturor utilizatorilor despre UnioGame
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UnioGame :: Board Acces ::  Zona de Administratie :: Anunturi Administrative-