UnioGame
Pentru a vedea continutul Forumului trebuie sa te inregistrezi !
Multumim.
Cautam Administratori,Super-Moderatori,Moderatori si Designeri , pentru detalii vizitati Sectiunea Anunturi ale Forumului.

Pentru mai multe informatii add madalinadrian76@yahoo.com
UnioGame
Pentru a vedea continutul Forumului trebuie sa te inregistrezi !
Multumim.
Cautam Administratori,Super-Moderatori,Moderatori si Designeri , pentru detalii vizitati Sectiunea Anunturi ale Forumului.

Pentru mai multe informatii add madalinadrian76@yahoo.com


HostName: Alpha RPG | /bonus | Oferim Helper/Lider - 30 ON! Address: 93.119.26.46:7777
 
Caut Staff si dau grade !

Distribuiţi|

Alegerea serverului unde vei juca

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Tudo
Fondator
Tudo


Rank: Fondator
Mesaje : 584
Varsta : 27
Localizare : Tandarei Jud.Ialomita
Stare de spirit : Happy

EVIL.SYTES.NET
Connect EVIL.SYTES.NET: Alegerea serverului unde vei juca  Empty
MesajSubiect: Alegerea serverului unde vei juca Alegerea serverului unde vei juca  EmptyMar Feb 26, 2013 3:30 pm

Dragi vizitatori/utilizatori.In acest topic vreau sa-si spuna fiecare optiunea despre ce inseamna pentru el alegerea serverului unde va juca,si cum crede el ca ar trebuii sa il aleaga pe acesta

Parerea mea:
Inainte de a te apuca pe un server trebuie sa te uiti si in portofel de asemenea (parerea mea)...daca stai bine poti sa te apuci de un server oficial(RO,UK,US etc.) dar daca nu prea sunteti de acord cu ideea de a investi bani intr-un joc de metin2 atunci v-as sugera un metin privat.Ma veti intreba: "ce legatura au banii cu metinul oficial doar scrie peste tot ca e free game"...mda este free game insa pe langa asta va trebuii sa platiti pentru Bravery Capes,Freze,Experience Ring,Third Hand etc. lucruri care sunt gratuite in multe dintre serverele private si din propia mea experienta este foarte greu,aproape imposibil sa devii puternic pe un server oficial unde nu investesti bani.
Sus In jos
http://board.uniogame.com

Alegerea serverului unde vei juca

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Staful Serverului
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
UnioGame :: Resurse Generale :: Metin :: Tutoriale Metin 2-